Uronef.pl
Serwis uronef.pl powstał z inicjatywy rodziców dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Naszym celem jest wspieranie, informowanie oraz propagowanie wiedzy o wadach i chorobach układu moczowego oraz możliwościach ich leczenia. Nie wchodzimy w kompetencje lekarzy, ale staramy się być uzupełnieniem i pomocą dla osób stykających się z chorobą układu moczowego dziecka. Jesteśmy miejscem niezależnym od ośrodków medycznych, natomiast wspierani wiedzą specjalistów działających non-profit dla naszych użytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
SK NR 5 W POZNANIU PRZY UL. SZPITALNEJ
Autor Wiadomość
anna_24 

Wysłany: Wto 28 Lis, 2006 16:09   SZPITAL KLINICZNY NR 5 W POZNANIU NA SZPITALNEJ

WITAJCIE
JESTESMY PO POBYCIE W SZPITALU W POZNANIU JEZELI CHCECIE MOZEMY UDZIELIC INFORMACJI NA TEN TEMAT
POZDRAWIAMY

mama miśka 

Wysłany: Wto 28 Lis, 2006 19:54   

Aniu! Ta jasne, że chcemy! Opisz wszystko dokładnie! Jak sama operacja, szczegóły co do opieki pooperacyjnej, jak gojenie i wizyty kontrolne. No i jak pobyt w szpitalu własnie pod względem pobytowym.

anna_24 

Wysłany: Pon 11 Gru, 2006 15:19   

przepraszam ze odpisuje tak pozno ale nie mialam kiedy a kiedy raz napisalam to pokazalo mi sie ze mam ponownie sie zalogowac i wszystko zniknelo :(
W SZPITALU BYLISMY PONAD TRZY TYGODNIE PROWADZIL NAS PROF. JANKOWSKI Z KTOREGO JESTESMY ZADOWOLENI JEZELI CHODZI O OPIEKE PIELEGNIAREK TO MAM WATPLIWOSCI SA TAKIE Z PRAWDZIWEGO POWOLANIA I TAKIE KTORE PRACUJE CHYBA ZA KARE OGOLNIE ZADNA REWELACJA WIADOMO ZE CZLOWIEK CHCIALBY JAK NAJLEPIEJ DLA SWOJEGO DZIECKA ALE O SWOJE TRZEBA SIE UPOMINAC
WARUNKI TAKIE SOBIE OGOLNIE NIE JEST ZA CZYSTO SALE SA KILKU OSOBOWE MY PO TYGODNIU TRAFILYSMY NA SALE DWU OSOBAWA NA MOJA PROSBE BO CHYBA NIE WYTRZYMALABYM PSYCHICZNIE DLUZEJ ? BYLISMY W SALI Z NIEZNOSNYM DZIECKIEM I MIALAM JUZ DOSC OCZYWISCIE PRZY DZIECKU MOZE BYC TYLKO JEDNA OSOBA I NIE MA MOZLIWOSCI WYKUPIENIA SOBIE LOZKA TAKZE ZOSTAJE SPANIE NA KRZESLE EWENTUALNIE MOZNA PRZYNIESC SOBIE LEZAK BADZ LOZKO KTORE TRZEBA CHOWAC PRZED LEKARZAMI NATOMIAST PIELEGNIARKI PRZYMYKAJA OKO W NOCY NA TO? PONIEWAZ ODCIAZAMY JE Z PRACY KOLO DZIECKA

anna_24 

Wysłany: Pon 11 Gru, 2006 15:36   

Z ELIZA BYLISMY UMOWIENI NA OPERACJE 15 PAZDZIERNIKA TEGO ROKU GDZIE OPEROWANO JA PLANOWO TEGO DNIA- ROZPOZNANIE WODONERCZE LEWOSTRONNE ZWEZENIE MOCZOWODU U GORY
PO 7 DNIACH POWINNISMY WYJSC ALE ZACZELY SIE KOMPLIWACJE WYCIEKALO JEJ Z RANY ZA DLUGO WIEC ZROBIONO JEJ CYSTOSKOPIE GDZIE OKAZALO SIE ZE ZWEZENIE JEST ROWNIEZ NA DOLE I KONIECZNA JEST DRUGA OPERACJA BYLISMY ZALAMANI PONIEWAZ NIKT NIE SPODZIEWAL SIE ZE BEDZIE TAKA SYTUACJA I ZE WSZYSTKO OD POCZATKU... JEDNYM SLOWEM TRAGEDIA

anna_24 

Wysłany: Pon 11 Gru, 2006 16:09   

ELIZA OGOLNIE PIERWSZA OPERACJE PRZEZYLA TRAGICZNIE JAK PRZYWIEZLI JA PO OPERACJI WYBUDZONA PO NARKOZIE PRZEZ OKOLO TRZY GODZINY PLAKALA DOBRZE ZE MOGLISMY WZIASC JA NA RECE BO NIE WIEM JAK TO BY BYLO... JESZCZE DO TEGO BYLISMY W SALI Z DWOJKA DZIECI KTORE TEGO SAMEGO DNIA WYCHODZILY I BYLY PODEKSCYTOWANE TYM FAKTEM A TU MY Z DZIECKIEM NA REKACH PO TAKIM ZDARZENIU TRAGEDIA PRZYKRE JEST TO ZE NIKT TEGO NIE BIERZE POD UWAGE I DAJA DO SALI DZIECI POMIESZANE JAK LECI ROZUMIEM ZE CZASAMI BRAKUJE MIEJSC ALE NIE ZAWSZE .... PO DRUGIEJ OPERACJI BYLYSMY JUZ W SALI DWU OSOBOWEJ I BOGU DZIEKI AKURAT TRAFILO SIE TAK ZE BYLYSMY SAME PRZEZ DWA TYGODNIE :) ELIZA PO DRUGIM ZABIEGU CZULA SIE LEPIEJ JUZ NIE PLAKALA I BYLA SPOKOJNIEJSZA TO PRAWDA ZE RODZICE GORZEJ TO ZNOSZA NIZ DZIECI ... JA PLAKALAM RAZEM Z NIA... POCIESZAJACE JEST TO ZE DZIECI SZYBKO ZAPOMINAJA I SZYBKO REGENERUJA SILY.... ELIZA JUZ PO TRZECH DNIACH CHCIALA SKAKAC CIEKAWILY JA RURKI OD CEWNIKOW I TZRZEBA BYLO TRZYMAC JEJ RACZKI ELIZA MIALA SIEDEM MIESIECY A TAKIE DZIECKO JUZ WSZYSTKO INTERESUJE...
OBECNIE ELIZA JEST POD KONTROLA PROF. JANKOWSKIEGO JEZDZIMY DO NIEGO RAZ W MIESIACU Z WYNIKAMI RANY JUZ SIE ZABLIZNILY I ZMARUJEMY JEJ MASCIA NA BLIZNY

POZDRAWAIMY WSZYSTKICH I ZYCZYMY ZDROWKA

noe

Wysłany: Sro 27 Gru, 2006 09:21   

Witam:-)
Dużo zdrówka dla maleńkiej:-)
My tez jesteśmy pod opieką prof.Jankowskiego,ogolnie jesteśmy zadowoleni.
Jesli pozwolisz podpowiem odnośnie USG kontrolnego(bo na pewno takowe będzie i to nie raz)nie robcie nigdzie indziej niz u pani doktor Warzywody,zresztą ją poleca Jankowski.
My raz poszlismy do innego lekarza i tak nam zrobil USG że szkoda gadać.
Jeszcze raz duzo zdrowka:-)

anna_24 

Wysłany: Sro 27 Gru, 2006 11:28   

DZIEKI MY TEZ ZYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE...
A GDZIE PRZYJMUJE TA PANI DOKTOR WARZYWODA? W POZNANIU?
ILE BIERZE ZA BADANIE?
POZDRAWIAMY :) ))))

noe

Wysłany: Sro 27 Gru, 2006 12:38   

Tak w Poznaniu,zapewne za jakiś czas profesor poinformuje Was co i jak.
Koszt USG to 50 zł -nie jest wysoki,a warty tego.
Fakt dojazd dla osob z poza Poznania tragedia ale jak będzie potrzeba to pytaj,odpowiem i podpowiem.
Ciekawa jestem ile Was kasuje profesor za wizytę???
Pozdrowionka

k_asia 

Wysłany: Sro 27 Gru, 2006 22:33   

My jesteśmy po operacji Emilki. Byliśmy tydzień w szpitalu, i gdybym miała tam być jeszcze jeden dzień, to chyba bym sama wyszła... Nie będę się rozpisywać, uważam, że szpital, a zwłaszcza opieka pozostawia wiele do życzenia... Może byłoby inaczej, gdyby moja córcia nie zachorowała... Ale cóż, było - minęło. Jedno co muszę napisać dobrego - myślę, że chirurgów mają na prawdę BARDZO DOBRYCH i dla tego warto przemęczyć się kilka dni.
Noe, jak ja byłam w Poznaniu, to mówiono o 100 za wizytę u prof.

noe

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 08:34   

..co do szpitala to my tam byliśmy w 2004 roku,na pewno sie pozmienialo,opieka była oki,moze ja tez mam porownanie z innymi szpitalami-gdzie byla tragedia!!!!
Co do lekarzy to są super!!!!
...a za wizytę płacimy 100 zł,ale mozna powiedzieć że od 2003 roku,profesor chyba jak ustali stawke na pierwszej to potem juz tak kasuje,ja pamietam ze jak zaczelismy do niego jeżdzic to co niektorzy placili 50 zł,nie wiem od czego to zależy.
Tazke przed zaplatą zapytaj,moze powie mniej:-)

anna_24 

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 10:45   

my za wizyte rowniez placimy 100zł teraz z tego co slyszalam od ludzi w szpitalu,ktorzy lecza sie u prof. Jankowskiego wszyscy potwierdzaja ta kwote - jest ustalona chyba juz od dluzszego czasu... pozdrawiam

Kaarola1 

Wysłany: Sro 21 Lut, 2007 13:27   SK NR 5 W POZNANIU PRZY UL. SZPITALNEJ

Zabieg dotyczył rozcięcia warg sromowych mniejszych.
Koniecznie w Izbie Przyjęć o 7:45 z dzieckiem które od 6 godzin nic nie jadło,ale "rozmowa" z anestozjologiem dopiero od 8:30 (spóźnienie 20minut) a sama operacja dopiero po 10:00!Wytłumacz 15 miesięcznemu dziecku że nie dostanie jeść :?
Na oddziale chirurgicznym na który nas przyjęto nie można było zastać żadnego lekarza-same pielęgniarki (mnie trafiła się akurat ta miła ale niektóre lepiej omijać z daleka),zero informacji przed i po zabiegu.
a sam oddział tragedia-jeden z rodziców może spać bezpłatnie na krześle przy dziecku, chyba można nawet korzystać z kuchni (ja osobiście nie testowałam ale widziałam innych jak korzystali), ściany odrapane, tynk odłupany, dwie toalety,o wszytko musisz się prosić sama chyba że tak jak mi trafi się uprzejma pielęgniarka, wietrzenie pokoi w obecności chorych dzieci, ale jest stółówko-świetlica i dwa razy w ciągu dnia widziałam kobietę która zabawiała te dzieci, więc na krótki pobyt można przetrzymać.

baśka 

Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 19:09   

witam mój synek miał usuwaną nerkę w poznaniu na szpitalnej wrażenia nawet nie złe pokój był tylko dwuosobowy ,mamy spały na podłodze (nie bło innej możliwości)
. Ale pielęgniarki (zależy które)były cudowne . pozdrawiam oddział chirurgi dziecięcej oddzaiał 4

danuta-anna 
uzależniona

Wysłany: Wto 31 Lip, 2007 14:09   

anna_24 napisał/a:
DZIEKI MY TEZ ZYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE...
A GDZIE PRZYJMUJE TA PANI DOKTOR WARZYWODA? W POZNANIU?
ILE BIERZE ZA BADANIE?
POZDRAWIAMY :) ))))

Witaj!!!
Dr Małgorzata Warzywoda - jeden z najlepszych radiologów w kraju!!! pracuje w instytucie na Szpitalnej. Przyjmuje w pon, śr i chyba pt na os.Chrobrego 11c. Tel. 0601775998. Niestety ma dość długie terminy ale warto czekać!!!

danuta-anna 
uzależniona

Wysłany: Wto 31 Lip, 2007 14:14   

k_asia napisał/a:
My jesteśmy po operacji Emilki. Byliśmy tydzień w szpitalu, i gdybym miała tam być jeszcze jeden dzień, to chyba bym sama wyszła... Nie będę się rozpisywać, uważam, że szpital, a zwłaszcza opieka pozostawia wiele do życzenia... Może byłoby inaczej, gdyby moja córcia nie zachorowała... Ale cóż, było - minęło. Jedno co muszę napisać dobrego - myślę, że chirurgów mają na prawdę BARDZO DOBRYCH i dla tego warto przemęczyć się kilka dni.
Noe, jak ja byłam w Poznaniu, to mówiono o 100 za wizytę u prof.

Również muszę potwierdzić to co napisalaś, że pobyt w tym szpitalu na oddziale chirurgicznym to jest straszne przeżycie tak dla dziecka jak i jego rodziców. Niemniej jednak faktycznie CHIRURGóW MAMY TU NAPRAWDę BARDZO DOBRYCH. Ja co prawda leczę synka u dr Berdnardczyk ale jestem z niej bardzo zadowolona i uważam, że jest to lekarz z powołaniem!

Odpowiedz do tematu